Správy

Za nami je ďalší úspešný seminár

V Ružomberku v nedeľu 28. augusta skončil už 14. letný žurnalistický seminár, ktorý pravidelne organizuje spoločenstvo katolíckych žurnalistov Network Slovakia. Tohto roku sa seminára zúčastnilo takmer 70 účastníkov, najmä tvorcovia farských časopisov, študenti žurnalistiky, pracovníci médií, ale aj neprofesionáli, ktorí sa venujú žurnalistike popri vlastnom zamestnaní.
Čítaj ďalej o Za nami je ďalší úspešný seminár »

Lektori a program seminára 2011

Všetci lektori a prednášajúci spolu s programom v prehľadnej správe
Čítaj ďalej o Lektori a program seminára 2011 »

Na seminár príde aj Hevier a Bán

Spisovateľ Daniel Hevier, fotograf a reportér Andrej Bán či moderátorka Andrea Bugošová budú hlavnými lektormi už 14. letného žurnalistického seminára, ktorý organizuje novinárske združenie Network Slovakia v Ružomberku v dňoch od 25. do 28. augusta 2011. Záujemcovia o seminár sa môžu prihlásiť do 15. augusta.
Čítaj ďalej o Na seminár príde aj Hevier a Bán »

Prihláste sa na 14. žurnalistický seminár

Spoločenstvo katolíckych žurnalistov Network Slovakia organizuje tradičný žurnalistický seminár, ktorý sa uskutoční už po štrnástykrát.
Čítaj ďalej o Prihláste sa na 14. žurnalistický seminár »

Workshop na festivale Lumen bol o konci sveta

Network Slovakia sa podieľal na organizácii workshopu o konci sveta na festivale Lumen 2011. Na tému kedy náš svet skončí diskutoval riaditeľ festivalu Pohoda Michal Kaščák a zástupca šéfredaktora týždenníka Trend František Múčka
Čítaj ďalej o Workshop na festivale Lumen bol o konci sveta »
Ukazujem 11 - 15 z 15 výsledkov.
Položiek na stránku 10
z 2