Správy

« Späť

Prihláste sa na 14. žurnalistický seminár

Spoločenstvo katolíckych žurnalistov Network Slovakia organizuje tradičný žurnalistický seminár, ktorý sa uskutoční už po štrnástykrát.

Žurnalisti sa stretnú v Ružomberku od 25. do 28. augusta 2011. Záujemcovia o prehĺbenie svojich poznatkov a skvalitnenie svojej tvorivej novinárskej práce si môžu vybrať z pracovných sekcií, v ktorých ich budú sprevádzať profesionálni lektori z praxe.  Už je zverejnený aj podrobný program.

 

Fotografov pokročilých budú viesť Andrej Bán (.týždeň) a Andrej Lojan (združenie Phos photos), fotografov-začiatočníkov bude učiť Martin Buzna (Tlačová agentúra Katolíckej univerzity).

 

Kreatívne písanie vedie Daniel Hevier (spisovateľ, básnik, textár). Sekciu Spravodajské písanie majú na starosti Mária Škvarlová (TASR) a Lukáš Melicher (SITA).

 

Ako hovoriť na mikrofón a vystupovať na kameru bude učiť dlhoročná televízna hlásateľka a rozhlasová moderátorka Andrea Bugošová. Viac o lektoroch a prednášajúcich sa dozviete z ich predstavenia na našej stránke.

Pozvánka na seminár

Záujemcovia sa môžu prihlásiť do jednej z uvedených sekcií na adrese networkslovakia@networkslovakia.sk alebo prostredníctvom prihlasovacieho formulára uvedeného nižšie do 15. augusta 2011.

 

Dôležité informácie:

 

Účasť na seminári nie je vekovo obmedzená.
Podujatia sa môže zúčastniť ktokoľvek so záujmom o ponúkané sekcie.
Účastnícky poplatok pre členov Networku je 45 eur. Pre nečlenov je cena 55 eur. Tú treba uhradiť na číslo účtu Networku 1321861551 / 0200. Pri platení je nutné uviesť do správy pre príjemcu Vaše meno (aby bolo možné identifikovať platbu)!

 

 

Termín na prihlásenie: do 15. augusta
Kto sa prihlási po 15. auguste, cena sa navyšuje o 10 eur.
Po 20. auguste 2011 už nie je možné sa prihlásiť.
Storno poplatok: od 15. do 25. augusta - 50 %; v deň seminára - 100 %Seminár podporila Nadácia Konrada Adenauera a Konferencia biskupov Slovenska.